Tegnap, augusztus 24-én 8 mérkőzéssel folytatódott az Európa Bajnokság.
A magyar női válogatott a román csapattal egy igazán szoros, fordulatos és nagyon nehéz mérkőzést vívott a Papp László Budapest Sportarénában szombaton este 20:30-kor, és végül 3:1-re kikapott.

 

 

A további program, eredmények, információ és ÉLŐ KÖZVETÍTÉS itt.

 

Csoportkör és további versenynapok:
Augusztus 25., vasárnap
15.30: Azerbajdzsán–Hollandia
18.00: Észtország–Románia

Augusztus 26., hétfő
18.00: Hollandia–Horvátország
20.30: MAGYARORSZÁG–Azerbajdzsán

Augusztus 27., kedd
18.00: Hollandia–Észtország
20.30: Románia–Horvátország

Augusztus 28., szerda
15.30: Azerbajdzsán–Észtország
18.00: Horvátország–MAGYARORSZÁG

Augusztus 29., csütörtök
15.30: Románia–Azerbajdzsán
18.00: MAGYARORSZÁG–Hollandia

D-CSOPORT
(Szlovákia, Oroszország, Németország, Fehéroroszország,
Spanyolország, Svájc)

Augusztus 25., vasárnap
17.30: Spanyolország–Fehéroroszország
20.00: Oroszország–Svájc

Augusztus 26., hétfő
17.30: Németország–Oroszország
20.00: Szlovákia–Fehéroroszország

Augusztus 27., kedd
17.30: Spanyolország–Svájc
20.00: Németország–Szlovákia

Augusztus 28., szerda
17.30: Oroszország–Spanyolország
20.00: Németország–Fehéroroszország

Augusztus 29.,csütörtök
17.30: Svájc–Fehéroroszország
20.00: Szlovákia–Oroszország

A helyosztók és rájátszás:

Nyolcaddöntő
A1–C4 (Ankara)
C2–A3 (Budapest)
B1–D4 (Lódz)
D2–B3 (Pozsony)
A2–C3 (Ankara)
C1–A4 (Budapest)
B2–D3 (Lódz)
D1–B4 (Pozsony)

Negyeddöntő
A1/C4–C2/A3 (Ankara)
C2/A3–B1/D4 (Lódz)
A2/C3–C1/A4 (Ankara)
B2/D3–D1/B4 (Pozsony)

Elődöntő, bronzmérkőzés, döntő (Ankara)

 

 


A MAGYAR NŐI RÖPLABDA-VÁLOGATOTT KERETE
Feladók: Bleicher Réka (Újpesti TE), Tálas Zsuzsanna (Swietelsky-Békéscsabai RSE)
Ütők: Bokorné Liliom Rita (Újpesti TE), Dékány Bernadett (Vasas Óbuda), Szerencsés-Miklai Zsanett (1. MCM-Diamant Kaposvár), Németh Anett (Coastal Carolina University – Egyesült Államok), Sándor Renáta (Allianz MTV Stuttgart – Németország), Szakmáry Gréta (SSC Palmberg Schwerin – Németország), Török Kata (Vasas Óbuda)
Centerek: Gyimes Zsófia (Kansas State University – Egyesült Államok), Nagy Eszter (Rote Raben Vilsbiburg – Németország), Pekárik Eszter (Swietelsky-Békéscsabai RSE)
Liberók: Molcsányi Rita (Swietelsky-Békéscsabai RSE), Tóth Fruzsina (Fatum-Nyíregyháza)